Novada sportisti plūca laurus svarbumbu celšanas čempionātā

AKTUĀLI

11. februārī Sventē notika Latvijas čempionāts svarbumbu celšanā vingrinājumā garais cikls ar divām svarbumbām. Izcilus rezultātus uzrādīja LIT - Augšdaugavas novads komandas sportisti. Komandu kopvērtējumā sportisti izcīnīja pirmās vietas jauniešu un pieaugušo grupā.

Zeltu savā svara kategorijā izcīnīja: Anastasija Želtkova, Diana Bulaša, Rihards Azarevičs, Vladimirs Vaņkovs, Artūrs Obaruns, Aleksandra Jegorova, Anastasija Frolova, Deniss Margunovs, Pāvels Krasovskis.

Sudrabu ieguva: Dainis Siļčikovs, Aleksandra Jegorova, Ņikita Tīrelis, Dmitrijs Ozerskis, Vladimirs Vaņkovs, Kirils Petrovs, Vladimirs Trofimovs.

Vērts atzīmēt, ka komandas sportiste Anastasija Želtkova, uzstājoties ar divām svarbumbām pa 16 kg, uzstādīja jaunu Latvijas rekordu, divas svarbumbas paceļot 42 reizes.

Piedaloties stafetēs, arī puiši uzrādīja labus rezultātus. Īpašu pateicību sportisti izsaka savam čaklajam trenerim Ivanam Gaļašam, kurš ikvienā treniņā un, gatavojoties sacensībām, veltīja uzmanību un rūpes katram sportistam, kas palīdzēja sportistiem sasniegt tik augstus rezultātus.

Foto: Dainis Bitiņš, Grēta Kopilova

Aizgavēnis ir laiks izpriecāties pirms Lielā gavēņa