Novada skolu sacensības futbolā

AKTUĀLI

19. septembrī, 3. un 5. oktobrī Ilūkstes pilsētas stadionā notika Augšdaugavas novada skolu sacensības futbolā trijās vecuma grupās 2012. g. - 2013. g. dzimušajiem, 2008. g. - 2009. g. dzimušajiem, kā arī 2010. g. un 2011. g. dzimušajiem.

19. septembrī starp 2012. g. - 2013. g. dzimušajiem pirmo vietu ieguva Ilūkstes Raiņa vidusskolas komanda, otro vietu Špoģu vidusskolas komanda, bet trešo vietu Lāču pamatskolas komanda. Vēl sacensībās piedalījās Laucesas un Kalupes pamatskolas komandas, kuras ieguva attiecīgi ceturto un piekto vietu.

3. oktobrī starp 2008. g. - 2009. g. dzimušajiem pirmo vietu ieguva Ilūkstes Raiņa vidusskola, otro vietu Kalupes pamatskola, bet trešo Naujenes pamatskola. Vēl sacensībās piedalījās Laucesas pamatskola, kura ieguva ceturto vietu. Zemgales vidusskola - piekto vietu, savukārt Medumu speciālā skola - sesto vietu.

5. oktobrī starp 2010. g. - 2011. g. dzimušajiem pirmo vietu ieguva Ilūkstes Raiņa vidusskola, otro vietu Zemgales vidusskola, bet trešo vietu Vaboles pamatskola. Kalupes pamatskola ieguva ceturto vietu, un piekto vietu - Lāču pamatskola.

Uzvarētāju komandas tika apbalvotas ar kausu, un pirmo triju vietu komandu spēlētāji ar medaļām.

Augšdaugavas novada sporta skolas administrācija

Jau septīto reizi būs iespēja rakstīt diktātu arī latgaliski