Novada čempionāts strītbolā noslēdzies ar Naujenes pagasta komandu uzvaru

AKTUĀLI

14. jūlijā noslēdzās novada čempionāts strītbolā, kas norisinājās divās kārtās. Pirmā spēļu kārta noslēdzās 30. jūnijā. Turnīrā piedalījās 9 vīriešu un 4 sieviešu komandas. Višķus un Ambeļus čempionātā pārstāvēja pa divām vīriešu komandām no katra pagasta. Katrā kārtā gan vīriešu, gan sieviešu komandas izspēlēja apļa turnīru. Summējot abu kārtu rezultātus, tika noteiktas uzvarētāju komandas. Pēc spēļu pirmās kārtas vīriešu komandu konkurencē uzvarēja Naujenes pagasta komanda (1. vieta), Ambeļu pagasta 1. komanda (2. vieta), Vaboles pagasta komanda (3. vieta). Sieviešu komandu vidū 1. vietu izcīnīja Naujenes pagasta komanda, 2. vietu – Vaboles pagasta komanda un 3. vietā – Višķu pagasta komanda. Pēc spēļu otrās kārtas 1. vietu saglabāja Naujenes pagasta komanda, 2. vietā – Višķu pagasta 1. komanda, savukārt 3. vietā – Ambeļu pagasta 2. komanda. Arī Naujenes pagasta sieviešu komanda saglabāja savas līdera pozīcijas otrajā spēļu kārtā, aiz sevis atstājot Vaboles pagasta un Višķu pagasta komandas. Abu spēļu kārtu kopvērtējumā gan vīriešu, gan sieviešu komandu konkurencē, uzvaras laurus plūca Naujenes pagasta komanda, 2. vietā – Vaboles pagasta komanda un 3. vietā – Višķu pagasta komanda. Paldies visiem basketbola entuziastiem un, protams, treneriem. Uzvarētājkomandas sacensībām sagatavoja treneri Edgars Kucins, Edgars Vilcāns un Jānis Plešaunieks.

Turnīra spēles apkalpoja biedrība “Grozs”, galvenais tiesnesis – Sergejs Pavlovs. Nelāgo laikapstākļu dēļ komandu fotografēšana pēc sacensībām notika telpās.

Vidusskolēniem šogad vislabākie rezultāti uzrādīti svešvalodās