Notiks jauniešu apmācības par līdzdalību

AKTUĀLI

Notiks jauniešu apmācības par līdzdalību

Silenes pamatskolas telpās 15.–17.septembrī norisināsies jauniešu apmācības par līdzdalību. Mācību ietvaros jauniešiem būs iespēja izstrādāt grupās projektu idejas, kas nākotnē var tikt īstenotas Augšdaugavas novada teritorijā – pasākumi, infrastruktūras uzlabošana, ilgtspējīgas aktivitātes.

Mācību ietvaros jauniešiem būs iespēja attīstīt arī debatēšanas un argumentēšanas prasmes, kas noderēs turpmākajās projekta “Politiķis ir tikai cilvēks” aktivitātēs – debatēs ar deputātiem un projektu ideju aizstāvēšanā.

Mācībās aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem. Tiks nodrošināts transports uz apmācību vietu no Augšdaugavas novada pašvaldības centrālās administrācijas (Rīgas iela 2): izbraukšana 15.septembrī plkst. 14.00. Mācības noslēgsies 17.septembrī ap plkst.14.00.

Pieteikšanās mācībām līdz 13.septembrim plkst.14:00, aizpildot pieteikums anketu - https://forms.gle/mmAwW9cwtboqP8uR8 .

Projekts “Politiķis ir tikai cilvēks” īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2023.–2025. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Tūrisma diena "Laimes zemi meklējot"