Notiks Daugavpils novada ezeru apsaimniekošanas sapulce

AKTUĀLI

30. novembrī plkst. 13.00 norisināsies Daugavpils novada ezeru (Sventes ezers, Lielais Ilgas ezers, Mazais Ilgas ezers, Šķirsteņu ezers, Dervānišķu ezers) apsaimniekošanas plāna izstrādes sapulce – potenciālais plāns. Interesentiem lūgums obligāti pieteikties (līdz 27.11) pa e-pastu: valerijs.askelanecs@dnd.lv (dalībnieku skaits ierobežots).

Seminārs būs pieejams tiešsaistē ŠEIT.

Tēmas:

  1. Ezeru ekoloģiskā kvalitāte, tās izmaiņas laika gaitā. Pasākumi ezeru ekoloģiskās kvalitātes saglabāšanai/uzlabošanai.
  2. Ezeru zivju resursi, to apsaimniekošana (zivju resursu raksturojums Daugavpils novada ezeros, zivsaimnieciski nozīmīgāko zivju sugu populāciju raksturojums, zivju barības bāzes raksturojums, ezeru zivsaimnieciskās apsaimniekošanas rekomendācijas (makšķerēšana, zvejniecība)).
VSAA atjaunota klientu apkalpošana klātienē pēc iepriekšējā pieraksta