Notika Sventes pagasta tradicionālais čempionāts dambretē

AKTUĀLI

26.oktobrī, Sventes pagasta Tautas namā, notika Sventes pagasta tradicionālais atklātais individuālais čempionāts 64 lauciņu dambretē, kurā piedalījās 32 dambretisti no Krāslavas, Daugavpils novada un pilsētas. Arī šogad piedalījās Lietuvas dambretisti no Antažave, Anikščai un Zarasu pilsētām. Atklāšanas parādē dalībniekus sveica Sventes pagasta pārvaldes vadītāja Brigita Vasiļevska.

Sacensības notika vienā grupā, savukārt uzvarētājus pa grupām noskaidroja pēc izcīnītajiem punktiem kopējā konkurencē. Pēc nospēlētajām 9 spēļu kārtām, vīriešu konkurencē pirmās trīs vietas izcīnīja Lietuvas dambretisti. Pirmo vietu, piemiņas kausu un zelta godalgu ar 8,5 punktiem no 9 iespējamiem, izcīnīja starptautiskās klases dambretes meistars Valdas Veršulis no Anikščai . Otro vietu, ar rezultātu 6 punkti, izcīnīja Juozas Galvonas un trešo vietu ieguva Alģirdas Buičenka, abi ir Zarasu rajona dambretisti. Spēcīgajā konkurencē starp novada vīriešiem, dambretistiem ir 5.5 punkti. Labākie rezultāti ir sventiešiem: Vladimiram Matvejevam - 4. vieta , Nikolajam Dmitrijevam - 6. vieta un Tadeušam Turonokam  - 8. vieta.

Sieviešu grupā, 1. vietu ar 4,5 punktiem,  piemiņas kausu  un  zelta medaļu  izcīnīja Onute Pikauskiene  no Zarasiem. 2. un  3. vieta ir dalībniecēm no Sventes Olgai Juzupanovai un Marijai  Molejevai .

Jauniešu konkurencē pirmo  vietu  ar 5 punktiem izcīnīja Leonīds Murevičs no Daugavpils. Sudraba un bronzas godalgas  izcīnīja Daugavpils novada dalībnieki Ričards Petaško un Valentīns Meinerts. Piemiņas kausus, medaļas un balvas uzvarētājiem pasniedza novada dambretes sekcijas vadītājs Tadeušs Turonoks.

Sacensību dalībnieki varēja apskatīt Sventes pagasta senioru darbu izstādi, kura šinīs dienās bija organizēta Sventes pagasta Tautas namā. Dalībnieki pateicās organizatoriem par lielisku sacensību sarīkošanu, garšīgajām tējas - kafijas pauzēm un iespēju baudīt izstādi.

Informāciju sagatavoja sacensību galvenais tiesnesis Eduards Lihoveckis

Nacionālās Līgas čempionāta spēle volejbolā 3. novembrī