Notika Mogiļevas Valsts mākslas ģimnāzijas – koledžas audzēkņu koncerts

AKTUĀLI

26. oktobrī  Naujenes Jauniešu iniciatīvas un sporta centrā notika Naujenes Mūzikas un mākslas skolas sadarbības partnera - Mogiļevas Valsts mākslas ģimnāzijas-koledžas Akordeonistu orķestra (vadītāja Vera Graščenko) un audzēkņu koncerts. Koncertā piedalījās Mogiļevas Valsts mākslas ģimnāzijas-koledžas starptautisko konkursu laureāti, Valsts konkursu laureāti, Baltkrievijas Valsts prezidenta stipendiāti. Koncerta laikā izskanēja populāri Baltkrievijas komponistu skaņdarbi, kurus izpildīja orķestris, solisti un ansambļi. Koncertā vēl dzirdējām vijoli un balalaiku, kas visiem koncerta klausītajiem bija jauks baudījums.

Paldies Daugavpils novada un Naujenes pagasta administrācijai par atbalstu šī nozīmīgā pasākuma organizēšanā.

Tiksimies Naujenes MMS organizētajos koncertos!!!

Vieglās automašīnas izsole