Notika Latgales sieviešu forums “Sievietes loma mainīgajā pasaulē”

AKTUĀLI

Daugavpils lietišķo sieviešu klubam OLIVIA šī gada novembrī paliek 20 gadi. Organizācijas laikā gūta liela pieredze sabiedriskajā darbā, tāpēc bija lemts organizēt Latgales sieviešu forumu “Sievietes loma mainīgajā pasaulē”. Foruma darbā piedalījās Saeimas deputāti un pašvaldību darbinieki, aktīvi sabiedrisko kustību un  uzņēmējdarbības pārstāvji. Paneļdiskusijās, ko vadīja eksperti, tika apspriestas šādas  tēmas: Sieviete uzņēmējdarbībā, Sievietes loma vietējā kopienā, Sievietes veselība.

Irīna Gorkina, biedrības OLIVIA valdes priekšsēdētāja, pastāstīja, ka foruma laikā biedrība mēģinās uzmundrināt, motivēt vairākas sievietes piebiedroties sabiedriskajām organizācijām. “Es ļoti ceru, ka mēs varēsim uzlabot savstarpējo sadarbību, jo tas nav noslēpums, ka dažreiz cilvēkiem pietrūkst informācijas par pasākumiem, kuri notiek citās organizācijās. Ļoti gribētos, lai līdzīgi pasākumi notiek biežāk un ar dažādu struktūru”. Šogad forums izsauca īpašu interesi, tāpēc dalībnieku skaits bija diezgan liels. “Pagājušogad mēs ilgi domājām un spriedām kā mēs gribētu nosvinēt biedrības 20 dzimšanas dienu, un nolēmām, ka ir jāorganizē pasākums Latgales mērogā”.

Pasākumu atklāja Daugavpils novada kultūras pārvaldes vadītāja Ināra Mukāne. Savukārt, ar apsveikuma runu uzstājās Daugavpils novada domes priekšsēdētājs Arvīds Kucins, novēlot biedrībai turpmāko attīstību un jaunus panākumus. Pēc vairākām svinīgām runām un apsveikumiem, visi foruma dalībnieki iesaistījās dažādās diskusijās.

Aicinām uz Latvijas Republikas proklamēšanas 101.gadadienai veltīto pasākumu "Ar Latviju sirdī"