Noteikti Ziemassvētku atklātņu konkursa uzvarētāji

AKTUĀLI

Turpinot iepriekš uzsāktu tradīciju, Daugavpils novada domes Lietu pārvaldes Informācijas un sabiedrisko attiecību daļa rīkoja Ziemassvētku atklātņu konkursu. Šogad darbus konkursam veidoja Medumu speciālās pamatskolas audzēkņi. Skolēniem tika piedāvātas četras tēmas: “Baltie Ziemassvētki”, “Piparkūku smarža”, “Betlēmes brīnums” un “Ziemassvētku brīnums”.

Pēc konkursa nolikuma konkursantiem tika dots uzdevums uz A4 formāta lapas veidot vizuālās mākslas darbus jebkurā tehnikā – tas varēja būt zīmējums, gleznojums, grafika vai cita tehnika. Konkursam tika iesniegti 20 darbi, no kuriem izvēlēties trīs labākos žūrijas komisijai bija ļoti sarežģīti, jo katrs darbiņš izcēlās ar savu rozīnīti. Vērtējot darbus, žūrija ņēma vērā to atbilstību tēmai un nolikuma prasībām, kā arī izpildījuma kvalitāti un oriģinalitāti.

Ziemassvētku apsveikumiem tika izraudzīti trīs darbi – 8. klases skolnieka Sergeja Drozdova darbs “Ziemassvētki katrā mājā”,9.2.c klases skolnieces Jekaterinas Murzinokas darbs “Katram sava dāvana” un 4. klases audzēkņa Iļjas Koncevoja “Svētku prieks”. Sergeja darbiņš tiks izmantots Ziemassvētku atklātnēm, kas tiks sūtītas pa pastu, Jekaterinas zīmējums būs apskatāms pašvaldības mājas lapā www.daugavpilsnovads. Lv un sociālajos tīklos, savukārt Iļjas darbs jau priecē izdevuma “Daugavpils Novada Vēstis” lasītājus.

Savu simpātiju balvu šogad piešķīra Izglītības pārvalde, kura izvēlējās 8.c klases skolēna Romana Koncevoja zīmējumu ”Jautrie sniegavīri”.

Izglītības pārvaldes vadītāja Janita Zarakovska uzsvēra, ka visi bērnu darbi ir lieliski un vēlēja autoriem veiksmi arī turpmāk.

Ikviens no konkursa dalībniekiem tika pie Pateicībām un saldām dāvanām. Mēs pateicamies ikvienam bērnam par ieguldīto darbu un rūpību, kā arī skolotājai Viktorijai Celminskai – par profesionalitāti un palīdzību.

Priestera Jāņa Mendrika dzīves gaitas ieskicētas grāmatā