Noslēgusies pieteikšanās “Ēnu dienai”

AKTUĀLI

Kā katru gadu, arī šogad Daugavpils novada dome ir iesaistījusies Junior Achievement karjeras izglītības programmā “Ēnu diena”. Šogad skolēniem tika piedāvāts ēnot 25 amatus. Pieteikt savu kandidatūru skolu audzēkņi varēja mājas lapā www.enudiena.lv. Izvērtējot iesniegtās motivācijas vēstules, no 35 pieteikumiem tika izvēlēti 15 skolēni, kuri ēnos 14 novada domes speciālistus.

Apstiprinātie skolēni mācās Daugavpils pilsētas izglītības iestādēs, diemžēl neviens pieteikums no novada skolām tā arī netika saņemts. Četri skolēni apstiprināti no tālākām vietām – Andrupenes, Rēzeknes novada, Ilūkstes novada un pat Rīgas.

Ēnu dienā skolēni sekos līdzi sekojošām vakancēm - Daugavpils novada domes Dzimtsarakstu nodaļas vadītājai, aģentūras “TAKA” speciālistiem, Izglītības pārvaldes vadītājai, Būvvaldes vadītājai, Īpašuma nodaļas vadītājai, Informācijas un sabiedrisko attiecību daļas vadītājai, Juridiskās nodaļas vadītājam, Budžeta nodaļas vadītājam, Finanšu pārvaldes vadītājai, Ģeotelpiskās informācijas sistēmas daļas vadītājam, Sporta nodaļas vadītājam, Plānošanas nodaļas vadītājai, Iekšējā audita daļas vadītājai un Sociālā dienesta vadītājai.

Ēnu diena Daugavpils novada domē norisināsies 13. februārī no plkst. 10.00 līdz 14.00.

Par piedalīšanos Ēnu dienā katram skolēnam tiks izsniegta Apliecinājuma zīme, kas kalpos gan kā attaisnojums stundu kavēšanai, gan kā novērtējums par dalību šajā akcijā, ko vēlāk varēs pievienot savam CV.

Komiteju sēdes