Noslēgusies biedrības “Līksnas jauniešu kopiena” organizētā dienas nometne “Snapskills”

AKTUĀLI

Biedrība “Līksnas jauniešu kopiena”, pateicoties Daugavpils novada jaunatnes iniciatīvu projektu konkursa “Attīsti sevi” un Līksnas pagasta pārvaldes finansējumam, no 11. līdz 14. augustam organizēja dienas nometni “Snapskills”. Tajā piedalījās 15 jaunieši no dažādiem Daugavpils novada pagastiem.

Nometne norisinājās četras dienas. Pirmajā dienā vieslektore, fotogrāfe Līga Vaidere, jauniešiem pastāstīja par svarīgākajiem fotografēšanas pamatiem, kā uzņemt kvalitatīvas fotogrāfijas ar savu mobilo telefonu. Praktiskajā nodarbībā jaunieši iemūžināja Līksnas Muižas parku fotogrāfijās. Nākošajā dienā vieslektore lielāku uzmanību veltīja tieši fotogrāfiju apstrādei dažādās programmās. Dienas noslēgumā jaunieši no savām iegūtajām fotogrāfijām izvēlējās labāko, no kurām tika izveidota fotogrāfiju izstādē "Līksna manām acīm". Izstāde līdz 30. septembrim būs apskatāma Līksnas pagasta bibliotēkas telpās.

Trešajā dienā vieslektore, influencere Kristīne Krišjāne (Tina Ray), dalījās pieredzē kā viņa kļuva par influenceri, kā veidot savu bloginga platformu un kā pasniegt sevi interneta vidē. Praktiskajā nodarbībā jaunieši veidoja 30 sekunžu garus video fragmentus,  pielietojot iegūtās zināšanas praktiski. Nometnes noslēguma dienā jaunieši devās ekskursijā uz Latvijas Fotogrāfijas muzeju un Rīgas Nacionālo zooloģisko dārzu.

Informāciju sagatavoja
Nometnes “Snapskills” brīvprātīgā jauniete
Linda Podniece

Dabas aizsardzības plāni atklāj teritoriju unikalitāti un dod iespēju domāt tālredzīgi