Noslēdzies Augšdaugavas novada volejbola čempionāts

AKTUĀLI

26. novembrī noslēdzās Augšdaugavas novada čempionāts volejbolā. Šogad tajā piedalījās 6 komandas - Līksna, Svente, Skrudaliena, Kalupe, Vabole un Ilūkste.

Čempionāta pirmajā pusfinālā tikās Līksnas un Kalupes komandas, ar rezultātu 2:0 uzvaru guva Līksnas komanda un izcīnīja vietu finālā.

Otrajā pusfinālā tikās Skrudalienas un Ilūkstes komandas, no šī pāra finālā iekļuva Skrudalienas komanda.

Pusfinālos spēles notika līdz diviem uzvarētiem setiem, bet spēle par trešo un pirmo vietu – līdz trim uzvarētiem setiem.

Par trešo vietu finālā sacentās Kalupes un Ilūkstes komandas, ar rezultātu 3:1 kalupieši izcīnīja uzvaru, nodrošinot sev trešo vietu čempionātā.

Fināla spēlē tikās Līksnas un Skrudalienas komandas. Uzvaru ar rezultātu 3:1 guva un par novada čempioniem kļuva Līksnas komanda, atstājot Skrudalienu otrajā vietā.

Noslēgumā tika apbalvotas godalgoto vietu ieguvējas komandas un trīs labākie čempionāta spēlētāji – Mareks Meženiks (Kalupe), Ignats Mihailovs (Skrudaliena) un Mārtiņš Teniss (Līksna).

Augšdaugavas novada čempionātu volejbolā apkalpo biedrība “Latgales Volejbola apvienība”, galvenais tiesnesis bija Elmārs Rudovičs.

Domes sēde