Noslēdzās Daugavpils novada atklātais čempionāts basketbolā 2020

AKTUĀLI

Pēc 3 mēnešu pārtraukuma ir noslēdzies Daugavpils novada atklātais čempionāts basketbolā 2020, kurā kopumā šogad piedalījās 7 komandas - Višķi, Naujene, Preiļi, Pilskalne, Kalupe, Krāslavas Sporta skola, kā arī Ambeļi. Pārtraukums tika ieviests ārkārtējās situācijas dēļ. 14. jūnijā, neilgi pēc ārkārtējās situācijas atcelšanas, Lāču pamatskolā norisinājās čempionāta noslēdzošās spēles:

Plkst. 10:00 spēlēja Preiļi pret Ambeļiem, kur uzvarēja Preiļi (56:52); Plkst. 11:30 norisinājās cīņa starp Krāslavas Sporta skolu un Naujenes komandu (74:68); Plkst. 13:00 norisinājās čempionāta pēdējā spēle, kurā Višķi noslēpēja ar Kalupes komandu (73:67).

Pēc spēļu izskaņas tika saskaitīti kopējie rezultāti, kā arī apbalvoti uzvarētāji. Turnīra tabulas rezultāti ir sekojoši: I godalgoto vietu ar 12 uzvarām, bez neviena zaudējuma un sakrātiem 24 punktiem iegūst Krāslavas sporta skola. II vietā ierindojas Naujenes komanda ar 10 uzvarām, 2 zaudējumiem un iegūtiem 22 punktiem. III palika Kalupieši ar 6 uzvarām, 6 zaudējumiem un iegūtiem 18 punktiem. Rezultatīvākie spēlētāji komandās - Maksims Gurjančiks (Višķi), Ēriks Kreipāns (Naujene), Nauris Lazda (Preiļi), Agris Plinte (Pilskalne), Vilmārs Settarovs (Kalupe), Lauris Pļavnieks (Krāslavas Sporta skola). Jānis Kļavinskis (Ambeļi). Turnīra kopējie spēļu un spēlētāju rezultāti ir pieejami šeit.  Apsveicam uzvarētājus!

Špoģu Mūzikas un mākslas skolas audzēknei Justīnei Abaronei panākumi vizuālās mākslas konkursā Baltkrievijā