Norisināsies XX Starptautiskais akordeonistu – solistu konkurss „Naujene – 2023″

AKTUĀLI

4.-5. aprīlī Augšdaugavas novada Kultūras centrā “Vārpa” norisināsies XX starptautiskais akordeonistu - solistu konkurss  „Naujene – 2023", ko rīko Naujenes Mūzikas un mākslas skola sadarbībā ar Augšdaugavas novada Kultūras pārvaldi.

Konkurss tiek rīkots ar mērķi veicināt jauno mūziķu profesionālās meistarības izaugsmi, paaugstināt atskaņojuma kultūras un  mākslinieciskas gaumes izkopšanu, atklāt jaunus, talantīgus izpildītājus un popularizēt akordeona spēli. Konkursā var piedalīties mūzikas skolu un mūzikas vidusskolu audzēkņi.

Konkursa laureāti tiek apbalvoti ar I, II, III pakāpes Diplomu vai Atzinības rakstu. Pēc žūrijas lēmuma, piešķir trīs Grand Prix prēmijas 100 eiro apmērā katru.

Konkursam jāpiesakās līdz 28. martam.               

               

Kalupē var aplūkot svečturu izstādi