Norisinājās Naujenes atklātais novusa čempionāts un Daugavpils novada kausa izcīņa

AKTUĀLI

21. un 22. septembrī Naujenes jaunatnes un sporta zālē norisinājās Naujenes atklātais novusa čempionāts novusā un Daugavpils novada kausa izcīņa, kura bija veltīta Daugavpils novada dienām.

Kopumā sacensībās piedalījās 20 dalībnieki no Naujenes, Laucesas, Vecsalienas un Sventes pagastiem, kā arī no Daugavpils pilsētas. Visi dalībnieki tika sadalīti divās apakšgrupās, pa desmit novusistiem katrā.

21. septembrī norisinājās apakšgrupu spēles, kur katrs dalībnieks izspēlēja partiju līdz trim uzvarām ar katru. Finālam 22. septembrī kvalificējās 5 katras apakšgrupas spēlētāji.

Pēc ilgām un saspringtām spēlēm noskaidrojās pirmo trīs vietu ieguvēji. Par bronzas godalgas ieguvēju kļuva novusa spēles sporta meistars Vitālijs Nasirs, otro vietu izcīnīja vēl viens sporta meistars Staņislavs Mosāns un pirmo vietu, kā arī Daugavpils novada kausu izcīnīja vienīgais sacensībās piedalījušais Latvijas lielmeistars novusā – Aleksandrs Rakovskis.

Sacensību dalībnieki pateicas par izdevušos turnīru un cer, ka arī nākošgad novada dienu ietvaros tiks izspēlēta Daugavpils novada kausa izcīņa novusā.

Informāciju sagatavoja:
Viktors Andruškevičs

Sventes muižas īpašais piedāvājums grupām – ekskursija “Ieskats Sventes muižā”