NMMS dalība Pūtēju orķestru un deju kolektīvu lielkoncertā “Vienmēr kopā”

Izglītība

25. maijā Preiļu parka estrādē notika pūtēju orķestru un deju kolektīvu lielkoncerts “Vienmēr kopā!”, kuru rīko Latvijas Nacionālais kultūras centrs un Preiļu novada pašvaldība. Pasākums veltīts latviešu svētku svinēšanas tradīcijām.

Lielkoncertā pulcējās 13 pūtēju orķestri no Latgales, Vidzemes, Zemgales un 14 deju kolektīvi no Preiļu un Līvānu novadiem – kopskaitā 700 dalībnieku. 

Koncertprogrammā tika iekļauti Raimonda Paula, Lolitas Ritmanis, Aivara Krūmiņa, kā arī igauņu un lietuviešu komponistu skaņdarbi un aranžējumi pūtēju orķestrim. Lielkoncerta mākslinieciskais vadītājs – Latgales novada pūtēju orķestru virsdiriģents Egons Salmanis.

Naujenes Mūzikas un mākslas skolu pārstāvēja pūtēju orķestris, kura vadītājs ir Marats Zaletilo un ieguva pateicību no Latvijas Nacionālā kultūras centra par radošu ieguldījumu un dalību pūtēju orķestru un deju kolektīvu lielkoncertā.

Naujenes Mūzikas un mākslas skola izsaka pateicību Maratam Zaletilo par pūtēju orķestra sagatavošanu konkursiem un koncertiem un novēl gūt panākumus arī turpmāk.

Informāciju sagatavoja: Jūlija Ļuļe

ANSS futbola komandas pirmā mājas spēle Altero.lv līgā