NEKUSTAMAIS ĪPAŠUMS LATI

Pašvaldība

Tiek pārdots nekustamais īpašums „Lati”,  kas atrodas Daugavpils novada, Sventes pagasta teritorijā, apdzīvotā vietā Arone, brīnišķīga vieta dzīvošanai un atpūtai, vairāku lauku viensētu apbūves apvidū, lauksamniecībā izmantojamo zemju apkaimē. Atrodas apmēram 0.7 km attālumā no Daugavas upes, 3 km attālumā no Daugavpils pilsētas robežas un 4.4 km attālumā no Sventes ciemata. Atrodas grantētu ceļu  malā un asfaltēta maģistrāla Rēzekne- Subate ceļa tuvumā. Piebraucamais ceļš ir labā stāvoklī, transporta kustība ievērojama, transporta novietošana brīva, sabiedriskais transports - autobuss. Ir elektroapgāde,  Sventes pagasta infrastruktūra uzskatāma par labi  attīstītu. Objekta sākotnējā cena –  EUR 2720.00.

Ieva Biteniece: “Bērni mums dod spēku jaunam sākumam”