Naujenes tautas bibliotēkas “Lasīšanas maratons 2021” ir noslēdzies!

AKTUĀLI

No 1. oktobra līdz 28. decembrim Naujenes tautas bibliotēkā tika organizēts lasīšanas veicināšanas sacensības “Lasīšanas maratons 2021” ar mērķi: "Popularizēt grāmatu lasīšanu, piesaistīt jaunus lietotājus bibliotēkai, esošo lasošāku  lietotāju  pozicionēšana, kā arī veicināt sarunas par grāmatām bērnu un jauniešu vidū." Sacensībās varēja piedalīties Naujenes tautas bibliotēkas un tās struktūrvienību lietotāji  vecumā no 6 līdz 16 gadiem, kuri pieteicās dalībai maratonā. Dalībnieku uzdevums bija reģistrēties,  paņemt grāmatas  bibliotēkā, izlasīt tās, aizpildīt darba lapas un iesniegt bibliotekāram. Uzvarētāji tika noteikti pēc izlasīto grāmatu un aizpildīto darba lapu skaita un tikai no  maratonam reģistrēto dalībnieku vidus.

2021. gada 29. decembrī Naujenes tautas bibliotēkas Bērnu nodaļā notika maratona rezultātu paziņošana un uzvarētāju apbalvošana.

Medaļas ”Lasīšanas čempions” par I, II, III vietu, diplomus un veicināšanas balvas saņēma:

Naujenes tautas bibliotēkā

Vecumgrupā līdz 9. gadiem:

  • Jana Kokina I vieta
  • Dārta Čivkule II vieta
  • Kārlis Čivkulis III vieta

Vecumgrupā no 10.-16. gadiem:

  • Artjoms Krasavins I vieta
  • Raivis Rubins II vieta
  • Timurs Lapkovskis III vieta

Naujenes tautas bibliotēkas Naujenes apkalpošanas punktā:

  • Karolīna Lipina I vieta
  • Sabīne Petrovska II vieta
  • Viktorija Diklaba III vieta

Apsveicam visus sacensību dalībniekus un uzvarētājus!!!

Nepalaid garām! Ar lielu prieku gribam paziņot, ka no 2022. gada 3. janvāra sāksies “Lasīšanas maratons 2022”, kurš turpināsies visa 2022. gada garumā. Informāciju par "Lasīšanas maratona 2022" norisi publicēsim 2022. gada janvārī!

Apstiprināta rūpnieciskās zvejas limitu piešķiršanas kārtība Augšdaugavas novadā