Naujenes tautas bibliotēkā turpina valdīt Ziemassvētku noskaņojums

Izglītība

Ziemas brīvlaiks ir galā. Diemžēl ziemas mēnesis neiepriecināja bērnus ar saulīti, baltām sniega pārslām un kuplām kupenām. Ja laukā ir skumji un bērniem nav ko darīt, tad bibliotēkā ir gan! Šajā ziemas brīvlaikā bibliotēkas leļļu teātris iestudēja jaunu pasaku par Jauno gadu un nozagto eglīti! Leļļu teātra aktieri gandrīz katru dienu pavadīja bibliotēkā, piedalījās mēģinājumos un ļoti centās paspēt iestudēt jaunu lugu līdz brīvdienu beigām. 3. janvārī uz "Jaunā gada pasakas" pirmizrādi bija sanākuši Naujenes pagasta pirmsskolas izglītības iestādes "Rūķītis" audzēkņi! Ziemassvētku eglīte, Ragana, Velns, Salavecis, brīnumi un jautrā leļļu deja iepriecināja mazos skatītājus un lika gaiši iemirdzēties bērnu acīm!

Naujenes tautas bibliotēkas vadītāja Diāna Čiževska

 

"Skaļās lasīšanas sacensības" pirmās kārtas norise Naujenes tautas bibliotēkā