Naujenes senioru sporta aktivitātes diena

Pagastu un pilsētu ziņas

Vingrošana ir veids ne tikai, kā veselības saglabāšana jebkurā vecumā, bet arī iespēja  iegūt dzīvesprieku un saglabāt možu garastāvokli. Naujenes sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības centra senioriem 2023. gada 23.februārī bija iespēja pavadīt sporta aktivitāšu  dienu.  Centrā ciemojās Sporta kluba “Sporta un fiziskās attīstības klubs” trenere  Natālija Novikova, kura vadīja nodarbību rotaļu veidā un demonstrēja piemērotus vingrinājumus. Seniori bija atvērti sportiskām aktivitātēm un  ar interesi  aktīvi izpildīja visus piedāvātos vingrojumus. Pasākumā seniori atpūtās, dalījās pieredzē un ieguva pozitīvās emocijas. Tā bija sirsnīga tikšanās, kur kopumā vingrošana tika pārvērsta par fiziskām aktivitātēm, kuras varēs turpināt mājas apstākļos. Šādi  pasākumi ļauj izrauties no vienmuļās ikdienas, uz brīdi aizmirst rūpes.  Liels prieks, ka mūsu senioriem ir tāda  iespēja to darīt  visiem kopā, atbalstot vienam otru.

Naujenes sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības centra sociālā darbiniece Svetlana Ziņķeviča

Izskanējis starptautiskais konkurss „Naujene WIND 2023”