Naujenes pagastu ieskandināja dziedošie cāļi

AKTUĀLI

18. marta rītā Naujenes Kultūras centrā pulcējās Naujenes pagasta mazie dziedātāji. Mazliet uztraukušies, taču ar savu ģimeņu atbalstu un labu noskaņojumu droši kāpa uz lielās skatuves un rādīja savu dziedātprasmi mazo vokālistu konkursā “Naujenes Cālis 2017”.

Pirms konkursa mazos dziedātājus iedrošināja uz skatuves kāpt Cālīte, kas tik ļoti gatavojās koncertam, ka gandrīz vai nokavēja pašu koncerta sākumu. Cālītei palīgā nāca arī solisti Arvis Strautmalis, Amālija Kokina un Naujenes Kultūras centra bērnu vokālais ansamblis “Odziņas”.

Konkursā piedalījās 5 dziedošie cāļi – Adriana Morozova, Elīza Zarjuta, Valērija Razumejeva, Elizabete Kurpniece un Darina Seļska. Visas meitenes godam izturēja konkursu un kā teica žūrija: “Ģimenes, ir tās, kas ir mazo bērniņu lielākais atbalsts un ar tādu atbalstu jaukās dziedātājas noteikti sasniegs šajā dzīvē daudz ko.” Uz konkursa otro kārtu, Daugavpils novada mazo vokālistu konkursu “Cālis”, tika izvirzītas 3 jaunās dziedātājas – Elizabete Kurpniece, Adriana Morozova un Darina Seļska.

Konkursa noslēgumā bērnus pārsteidza Cālītes draugi burunduks Elvins un Smaidīgā ar kuriem kopā bērni dejoja, dziedāja, rotaļājās un jautri pavadīja sestdienas rītu.

Naujenes Kultūras centrs saka lielu paldies žūrijai – vokālajam pedagogam un gospeļkora vadītājai no Daugavpils Innai Kralikai, Krāslavas pamatskolas mūzikas skolotājai un popgrupas “Notiņas” vadītājai Inārai Krutei un jaunatnes lietu speciālistei Olesjai Ņikitinai. Mūzikas skolotājai kā arī visu konkursantu, solistu un ansambļa vadītājai Tatjanai Zvicevičai, kā arī īpašs paldies māksliniecei Olgai Gžibovskai.

FOTOGALERIJA

Informāciju sagatavoja: Aiga Krute

Gāzbetona kaķu veidošanas darbnīca