Naujenes pagasts aicina uz svētku pasākumiem

AKTUĀLI

…lai pār lejām šīm un kalniem vienmēr latvju mēle skan,
to man klusi čukst šī zeme, to ik akmens saka man…

/L.Breikšs/

Sagaidot Latvijas Republikas Proklamēšanas 104. gadadienu, 17. novembrī aicinām apmeklēt Naujenes Novadpētniecības muzeju (Skolas iela 1, Naujene), kurā no plkst. 16.00 līdz plkst. 19.00 piedāvājam apskatīt esošās ekspozīcijas bez maksas.  Jezupovas Sv. Pētera un Pāvila Romas katoļu baznīcā plkst. 17.30 notiks burvīgās balss īpašnieces Līgas Priedes koncerts. Plkst. 18.15 vienosimies kopīgās lūgšanās svētku dievkalpojumā. Pēc dievkalpojuma aicinām visus doties pastaigā pa Juzefovas parku, kurš iemirdzēsies par godu svētkiem.

Aicinām katru ierasties ar savu svecīti, kur baznīcas dārzā sildīsim kopā Latviju.

Bezmaksas transports uz svētkiem:

16.40 Dunski – 16.50 Lociki – 16.55 Ceļinieks – 17.00 Vecstropi – 17.05 Krauja – 17.15 Jezupovas baznīca. Atpakaļ plkst. 20.00 no Juzefovas parka stāvlaukuma.

Informējam, ka svētku laikā var tikt veikta filmēšana un/vai fotografēšana no rīkotāja un/vai citu tam pilnvaroto personu puses. Apmeklējot pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts un, ka iegūtais materiāls var tikt publicēts!

Naujenes kultūras centrs,
Muzeja iela 6, Lociki
www.facebook.com/NAUJENESKC
Tālrunis uzziņām 654 74268

Bezmaksas seminārs par māju renovāciju