Naujenes pagasta seniori iepazina Dvieti

AKTUĀLI

Oktobra sākumā tiek svinēta Starptautiskā senioru diena, par godu svētkiem Naujenes pagasta seniori devās ekskursijā uz Dvieti un iepazina tuvāk plašo Augšdaugavas novadu. Seniori apmeklēja Dvietes īsto lauku saldējumu, kas ir ģimenes veidots uzņēmums, kur saimnieces izstāstīja šī zīmola tapšanas stāstu kā arī piedāvāja katram nogaršot pat veselas 4 saldējuma garšas.

Vēlāk devās apskatīt arī Dvietes muižas kompleksu, kas veidojās 19. gs. Apskatei tika piedāvāti divi stāvi un mansards, kur katra istaba iekārtota īpašā stilā un ir ar savu stāstu. Varēja iepazīties ar dažādām ekspozīcijām par kurām ļoti interesanti un aizraujoši izstāstīja zinošā ģide Vanda Gronska. Kā atzīmēja paši seniori ēkā ļoti jūtams ir dvietiešu gars un lepnums par savu vietu, jo tieši pateicoties iedzīvotājiem ir izveidotas šīs ekspozīcijas un muižas ēka “dzīvo”.

Mīļie seniori – gūstiet baudu no savas varēšanas un darīšanas, sveicam Starptautiskajā senioru dienā!

Naujenes kultūras centrs,
Muzeja iela 6, Lociki
www.facebook.com/NAUJENESKC
Tālrunis uzziņām 654 74268

Motokross “Sēlijas kauss 2023” IV posms Ilūkstē