Motokross “Sēlijas kauss 2023” IV posms Ilūkstē

AKTUĀLI

Aizraujoši noslēdzies septembris Ilūkstes pusē - 30. septembrī Ilūkstē, Celmju mototrasē, notika “Sēlijas kausa 2023” IV posms motokrosā. Šajās sacensībās piedalījās 130 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Ilūkstes mototrasē sen nebija redzēts tik liels apmeklētāju un dalībnieku skaists, sportistu telšu pilsētiņa bija iespaidīga! Gaisā virmoja sportistu azarts, skatītāju satraukums un prieks. Apmeklētāji varēja vērot ne tikai motociklu braukšanu, bet sacensībās piedalījās arī kvadracikli un blakusvāģu ekipāžas, kas pieskandināja visu Ilūkstes apkārtni ar pamatīgu rūkoņu.

Arī puiši no Ilūkstes guva panākumus – savā grupā “MX1 B” Dāvis Kurmis ieguva pirmo vietu, bet Kristers Millers – otro. Apsveicam!

Vairāk fotogrāfijas no “Sēlijas kausa 2023” IV posma var aplūkot Ilūkstes Mototrases Facebook lapā.

Teksts, foto: Māra Multiņa

Gleznošanas meistarklase ar Antoņinu Rudāni