Naujenes pagastā “iesildīs vasaru”

AKTUĀLI

Vasarai jābūt karstai, aizraujošai un radošai, vai esi gatavs vasarai? Ja vēl nē, aicinām tevi nākt pulkā un kopīgiem spēkiem palīdzēt “iesildīt vasaru”! Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā 1. jūnijā no plkst. 18.00 līdz plkst. 20.00 gaidīsim visus, visus Naujenes pagasta Kraujas ciema stadionā. Iekrāsosim vasaru ar krāsainiem krītiņiem, spēlēsim lielformāta spēles, piedalīsimies sporta aktivitātēs un radošajās darbnīcās. Būs āra kino, forša mūzika – no tevis gaidām tavu klātbūtni un silto smaidu, lai kopīgi “iesildītu vasaru”!

Bezmaksas transports uz pasākumu:

  • 17.30 Naujene;
  • 17.35 Lociki (pietura);
  • 17.40 Ceļinieks;
  • 17.45 Vecstropi;
  • atpakaļ – pēc pasākuma.

Informējam, ka pasākuma laikā var tikt veikta filmēšana un/vai fotografēšana no pasākuma rīkotāja un/vai citu tam pilnvaroto personu puses. Apmeklējot pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts un, ka iegūtais materiāls var tikt publicēts!

Naujenes/Biķernieku jaunatnes lietu speciālistes

www.facebook.com/NBjaunatne2022/

Naujenes pagasta sporta pasākumu organizators

www.facebook.com/NaujeneSporto/

Naujenes kultūras centrs

www.facebook.com/NAUJENESKC/

Melnā kalna svētki svin 20!