Naujenes Mūzikas un mākslas skolas akordeonistu orķestris viesojās Igaunijā

AKTUĀLI

Naujenes Mūzikas un mākslas skolas akordeonistu orķestris 2. un 3. novembrī viesojās Igaunijas republikas Viimsi pilsētas mūzikas skolā.

Brauciens notika pateicoties skolu administrācijas centieniem gan no Latvijas, gan no Igaunijas puses. Brauciena ietvaros notika koncerts. Igauņu publiku ar savu solo uzstāšanos iepriecināja Naujenes Mūzikas un mākslas skolas pedagogs, pianists Ģļebs Beļajevs.

Kopmēģinājumi ar igauņu kolēģiem no Viimsi mūzikas skolas audzēkņiem papildināja Naujenes Mūzikas skolas akordeonistu orķestra dalībnieku profesionālo meistarību. Savukārt, metodiskais seminārs “Mūzikas izglītības jautājumi Igaunija un Latvijā – kopējais un atšķirīgais”, kas norisinājās otrajā brauciena dienā, deva iespēju abām pusēm izprast muzikālās izglītības attīstības īpatnības Latvijā un Igaunijā.

Brauciena rezultātā, orķestra dalībnieki lietderīgi pavadīja laiku, ieguva jaunas zināšanas un iespaidus, bet skolas administrācija ir noslēgusi vēl vienu sadarbības līgumu, kas ļaus nākotnē auglīgi sadarboties un piedalīties savstarpējos koncertos un semināros.

Informāciju sagatavoja NMMS lietvedības sekretāre, Jeļena Vasiļjeva

Daugavpils novada Kultūras pārvalde aktualizē Vakarēšanu