Naujenes MMS skolēnu panākumi Valsts konkursa 2. kārtā

AKTUĀLI

No 22. līdz 24. janvārim Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolā notika Latvijas profesionālās ievirzes mūzikas izglītības iestāžu izglītības programmu Pūšaminstrumentu spēle un  Sitaminstrumentu spēle audzēkņu Valsts konkursa II kārta, kur piedalījās arī Naujenes Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi.  No mūsu skolas piedalījās Lidija Dvorjaņikova (eifonija spēle) un Anastasija Formakova (eifonija spēle),meitenes konkursam veiksmīgi sagatavoja skolotājs Aleksejs Petrovs. Skolotāja Jurija Murņikova audzēkne Solvita Bizņa (klarnetes spēle) ieguva Atzinības rakstu. Godpilno II vietu Valsts konkursā ieguva Nellija Zubova (saksofona spēle) un Timurs Himočko (klarnetes spēle). Arī šos audzēkņus konkursam sagatvoja skolotājs Jurijs Murņikovs. Ļoti liels palīgs visiem audzēkņiem bija koncertmeistars Gļebs Beļajevs.

Valsts konkursa III kārta notiks Rīgā, februārī. Uz Rīgu aizstāvēt mūsu skolas godu brauks Timurs Himočko. Novēlēsim viņam veiksmi!

Domes sēde