Naujenes kultūras centrs piedāvā nu jau otro izglītojoši izklaidējošo programmu bērniem!

AKTUĀLI

Mīļie vecāki, piedāvājam Jums variantu kā kopā ar bērniem lietderīgi pavadīt piektdienas vakaru! Vai atceraties kā Sandra un Nūdolfs svinēja Sveču dienu 2. februārī? Nu ir klāt Starptautiskā balss diena!

16. aprīlī plkst. 18.00 dodaties uz Naujenes kultūras centra facebook profilu: www.facebook.com/NAUJENESKC, kur Naujenes briedis Nūdolfs un panda Sandra svinēs Starptautisko balss dienu – pastāstīs vairāk par šo dienu un kāpēc tāda jāsvin, sacentīsies balss cīņās un kopā ar Jums uzdziedās!

Naujenes briedis Nūdolfs un panda Sandra ļoooooooti gaida mazos draugus un ļoti cer, ka kopā visiem būs lietderīgi un forši pavadīts vakars!

Naujenes kultūras centrs,
Muzeja iela 6, Lociki
Tālrunis uzziņām 654 74268
www.facebook.com/NAUJENESKC
Youtube: Naujenes kultūras centrs

Lieldienu olu "Selfijmedības" ir noslēgušās