Naujenes Kultūras centrs piedāvā izglītojoši izklaidējošo programmu bērniem

Kultūra

Mīļie vecāki, piedāvājam Jums variantu kā kopā ar bērniem lietderīgi pavadīt otrdienas vakaru! 2. februārī plkst. 18.00 dodaties uz Naujenes kultūras centra facebook profilu: www.facebook.com/NAUJENESKC, kur Naujenes briedis Nūdolfs un panda Sandra svinēs Sveču dienu – būs dažas fiziskās aktivitātes, jautras dejas, pastāstīsim, kas ir Sveču diena un parādīsim kā uztaisīt savu svecīti!

Naujenes briedis Nūdolfs un panda Sandra ļoooooooti gaida mazos draugus un ļoti cer, ka kopā mums visiem būs lietderīgi un forši pavadīts vakars!

Naujenes kultūras centrs,
Muzeja iela 6, Lociki
Tālrunis uzziņām 654 74268
www.facebook.com/NAUJENESKC
Youtube: Naujenes kultūras centrs

Iznācis "Daugavpils Novada Vēstis" janvāra numurs