Naujenes kultūras centrs aicina uz Jaungada eglīti bērniem

Kultūra

26. decembrī plkst. 11.00 gaidīsim Jūs uz teātra – studijas “Joriks” piedāvāto muzikālo izrādi. Kopā ar Salaveci un Sniegbaltīti dosimies jautrās dejās, dziedāsim foršas dziesmas un rotaļāsimies uz nebēdu!

Teātra - studija „Joriks” ir nospēlējis vairāk kā 70 pirmizrādes un 1050 izrādes. Teātris aktīvi piedalās visdažādākajos festivālos un skatēs, ir bijis viesizrādēs daudzviet Latvijā un aiz Latvijas robežām.

Šogad Daugavpils novada dome paredz katram bērnam vecumā līdz 6 gadiem (ieskaitot) saldumu paciņu – vairāk informācijas par to saņemšanas vietām, adresēm un laikiem Jūs atradīsiet pielikumā.

Svinēsim svētkus kopā!

Naujenes kultūras centrs Muzeja iela 6, Lociki Tālrunis uzziņām 654 74268

   

DNVOAC uzsāk projektu “Latgales simtgades ainavu ceļi jauniešu acīm”