Naujenes kultūras centrā jaunieši iedvesmojās rītdienai

Jaunatnei

27. janvārī jaunieši no malu malām pulcējās Naujenes kultūras centrā, jauniešu motivācijas pēcpusdienā  “Iedvesma rītdienai”, kur klausījās pieredzes stāstos un smēlās iedvesmu. Pasākumā jauniešus iedvesmoja Pasaules un Eiropas čempions armvrestlingā Sandris Šedis, stilists Gatis Timofejevs un Aver Latgales reģiona vadītājs Andrejs Hrolovičs. Katrs no motivatoriem labprāt dalījās ar savu dzīves pieredzi, ar veidiem kā attīstīt savas intereses un hobijus, par iespējām kā nopelnīt, kā arī izstāstīja par saviem nākotnes plāniem.

Prieks par jauniešu ieinteresētību un cerams, ka turpmāk būs vieglāk noticēt sev, saviem spēkiem un izmantojot par labu visu, kas stājas dzīves ceļā, sekot saviem sapņiem! Ieskaties arī foto galerijā kā mums gāja…

Naujenes kultūras centrs,
Muzeja iela 6, Lociki
Tālrunis uzziņām 65474268
www.facebook.com/NAUJENESKC

Iedzīvotāji aicināti uz sarunām par attīstību