Naujenē Ziemassvētkus gaida radoši

AKTUĀLI

Advente ir ļoti piemērots laiks, lai apgūtu jaunas iemaņas un pašu spēkiem radītu īpašu svētku noskaņu. To piedāvā arī Naujenes kultūras centrs, aicinot ikvienu iedzīvotāju – lielu vai mazu – iesaistīties radošajās darbnīcās un izveidot krāšņus rotājumus svētku eglītei.

4. decembra vakarā tika veidotas krāsainas cepurītes, ko iekārt egles zaros. Savukārt 12. decembra vakarā kopā ar amatu meistaru Valdi Grebežu notika īpaša eglīšu rotājumu darbnīca, kurā tās dalībnieki mācījās pagatavot rotājumus no neparasta materiāla – gāzbetona. Te nu katrs ļāvās iztēlei – sniegavīri, sarkankrūtīši, mīlīgas pelītes par godu nākamajam Žurkas gadam, tapa arī sivēns, pavadot Cūkas gadu. No gāzbetona izslīpētās figūriņas tika noklātas ar akrila krāsu, un jau tajā pat vakarā ikviens devās mājās ar jaunu mantiņu svētku eglītei.

Pasākums bērniem "Ziemassvētku piedzīvojumi"