Naujenē tika atzīmēta Starptautiskā dejas diena

AKTUĀLI

25. aprīlī Naujenes sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības centrā notika sadraudzības pasākums, veltīts Starptautiskai dejas dienai. Pasākumā piedalījās Naujenes senioru deju kolektīvs „Smaids” un viesi no Daugavpils - deju kolektīvs „Ērķšrozīte”. Abiem kolektīviem ir viena vadītāja - Ilga Upeniece. Emocionālā un sirsnīgā gaisotnē seniori ļāvās deju priekam. Senioriem radās pārliecība par šo kustību nepieciešamību, jo tās dod iespēju vecumdienās būt aktīviem un radošiem, un, pats galvenais – gūt dzīvesprieku. Pasākuma dalībniekiem bija iespēja iegūt jaunus draugus.

Paldies visām dejotājām, kuras pierādīja, ka vecums nav šķērslis, lai dejotu no sirds un ar smaidu sejā.

Privatizācijas aģentūra pārdod izsolē dzīvokļa īpašumu Dubnā