Naujenē radoši aizvadītas pēdējās septembra nedēļas

AKTUĀLI

20. un 27. septembrī Naujenē visiem interesentiem bija iespēja piedalīties darbnīcās, kuras vadīja amatu meistars Valdis Grebežs. Darbnīcās kā izejmateriāls tika izmantots gāzbetons, kas, noteikti, vairākiem asociējas ar celtniecību, nevis mākslu, taču mākslinieks Valdis jau vairāku gadu garumā pārliecina visus, ka tas ir lielisks materiāls, no kura var izveidot dekorācijas, kuras var būt intriģējošs dizaina elements gan dzīvoklim, gan privātmājai, gan arī savam iemīļotajam mazdārziņam.

20. septembra darbnīcā Naujenes kultūras centrā varēja iemēģināt savu roku gāzbetona tautumeitu veidošanas darbnīcā, taču 27. septembrī Naujenē tika veidotas rudenīgas veltes – lielas un mazas sēnes.

Lai apskatītos kā noritēja darbnīcu gaita, laipni aicināti ielūkoties FOTOGALERIJĀ.

Poligonā “Meža Mackeviči” notiek militārās mācības “Tomahawk Soaring”