Naujenē nosvinēja Piena svētkus

AKTUĀLI

1.novembrī Naujenes kultūras centrā Naujenes pagasta lauksaimnieki, uzņēmēji un ciemiņi ar humoriņa piesitienu nosvinēja piena svētkus! Savā piena saimniecībā ar svaigi izslaukta piena glāzīti, tikko uzceptiem cepumiem un Naujenes pagasta p/s “Smaidoņi” gatavoto sieru viesus sagaidīja saimnieki Maša, Daša un Ļoša. Vakara gaitā neiztika arī bez apsveikumiem, priekšnesumiem un, protams, dažiem misēkļiem, kuri “jaunajiem piena saimniecības saimniekiem” gadījās…

Vakara sākumā visu klātesošo sirdis “nozaga” burvīgais alpaku puika Pončiks no miniZOO “JuRita”, ar aizraujošiem un pārdomātiem deju priekšnesumiem visus priecēja Feimaņu pagasta kultūras nama eksotisko deju grupa “Fazira” (vadītāja Ilga Marejeva) un Naujenes kultūras centra VPDK “Dveina” (vadītāja Antra Dombrovska), tautas muzikanti Jānis un Ilmārs no Vaboles pagasta atgādināja, cik forši ir vecie labie un visiem pazīstamie meldiņi, un ballēšanās prieku visiem nodrošināja grupa Foršs Laiks.

Naujenes pagasta lauksaimniekus un uzņēmējus sveica Daugavpils novada domes priekšsēdētājs Arvīds Kucins, Naujenes pagasta pārvaldes vadītāja Ināra Miglāne un Latvijas lauku konsultācijas un izglītības centra lopkopības konsultante Anita Miltiņa.

Lielu paldies vēlamies teikt pasākuma finansiālajiem atbalstītājiem – Daugavpils novada domei, kā arī visiem tiem, bez kuru atbalsta šis pasākums nevarētu notikt. Paldies Ritai Kočmarjovai un Jurim Šadurskim, Rutai Grustānei, Valdim Grebežam, Tatjanai Siņevičai un VPDK “Dveina”. Aicinām Jūs noteikti ieskatīties foto galerijā!

FOTOGALERIJA

Naujenes kultūras centrs,
Muzeja iela 6, Lociki
Tālrunis uzziņām 654 74268

Skrudalienas pagasta jaunieši aicina uz “izpārdošanu”!