Naujenē noslēdzās bērnu vasaras nodarbības

AKTUĀLI

Visas vasaras garumā Naujenes kultūras centrā norisinājās bērnu vasaras nodarbības, kurās aktīvi darbojās gan Naujenes pagasta bērni, gan arī tie, kas Naujenes pagastā bija ieradušies ciemos.

Šovasar bērni veidoja gan atslēgu piekariņus, gan ieskandināja vēja zvanus, balināja apģērbu, stādīja puķes, veidoja svečturus, taisīja galda spēles, muzicēja ar paštaisītiem šeikerīšiem – zīmēja, krāsoja, grieza un līmēja. Neiztika arī bez sarunām par vasaras aktivitātēm, interesantu jaunumu apspriešanas, mūzikas klausīšanās un kopīgi pavadīta laika. Pēdējā vasaras nodarbībā skatījās filmu, apsprieda pēdējos jaunumus un pastāstīja kā gatavojas jaunajam mācību gadam.

Apskatīties, kas tika veidots 2020. gada vasarā var ieskatoties foto galerijā. Lai košas pēdējās vasaras nedēļas!

Naujenes kultūras centrs,
Muzeja iela 6, Lociki
Tālrunis uzziņām 654 74268

 

Naujenes tautas bibliotēka meklē kolekcionārus!