Naujene iemirdzējās svētkos!

AKTUĀLI

Decembris ir īpašs ar savu gaismu, kas pilda mūs ar svētku sajūtām un rada prieku. Tā aizdzen skumjas. Nevienā citā laikā mēs neredzēsim tik daudz krāsainu spuldzīšu māju logos, tik izrotātus māju pagalmus. Cilvēks, gaidot brīnumu, pats spēj radīt brīnumu! Īpašs prieks par naujeniešiem, kuri rotājoties rada prieku sev un arī citiem.

Naujenes pagasta pārvalde izsaka pateicību visiem naujeniešiem par svētku sajūtas radīšanu Naujenes pagastā, bet īpašs PALDIES:

Gunāram Hmeļnickim un Gatim Orbidānam (Naujenes pagasts, Jezufovas ciems, m. "Piekrastes"), Inesei Minovai un Antonam Somam (Krauja, m. “Cerību krasts”), Zentai Prokofjevai (Lociki), Koļesņiku ģimenei (Lociki), Gaļinai un Pāvelam Vageļiem (Cirši), Staņislavai Locikai (Naujene), Ostapko ģimenei (Naujene), Igoram Ivanovam (Naujenes ciems), Natālijai Kislajai (Naujenes ciems), Pāvelam Brovkinam (Naujene), Santai Bulei (Viļušu ciems), Rūdolfam Kokinam (Viļušu ciems), Vasilisai Pudovkinai (Zastenku ciems), Tatjanai Livčānei (Vecstropi), Zigmundam Miglānam (Ciršu ciems), Jānim Kovaļevskim (Vecpils ciems), Lazuku ģimenei (Vecstropi), Greidānu ģimenei (Vecstropi), Mihailovu ģimenei (Vecstropi), Trūļu ģimenei (Vecstropos).

Paldies Kraujas, Naujenes, Vecstropu, Lociku, Ceļinieku ciema daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem par izrotātajiem logiem un balkoniem.

Pateicamies visiem, kuri pieteicās konkursam, bet par oriģinālāko svētku noformējumu žūrija atzina Koļesņiku ģimenes noformējumu ar nosaukumu “Aizliegtās dzīres”. Koļesņiku ģimene saņems konkursa galveno balvu. Pārējie konkursa dalībnieki saņems piemiņas balvas.

Paldies par prieku, ko dāvājat!
Lai laimi un prieku nesošs Jaunais gads!
P.S. Ielūkojies fotogalerijā – sasmelies prieku!

Naujenes kultūras centrs,
Muzeja iela 6, Lociki
Tālrunis uzziņām: 654 74 268

Atbalsta daudzdzīvokļu mājas siltināšanas pasākumus Vecstropos