Nataļjas Krjukovas gleznu izstāde „Krāsaini sapņi melnbaltajā naktī”

AKTUĀLI

Eglaines kultūras namā, no 14.11. līdz 12.12. var aplūkot mākslinieces Nataļjas Krjukovas gleznu izstādi „ Krāsaini sapņi melnbaltajā naktī ”.

Izstādē apskatāmi mākslinieces pēdējo gadu laikā tapušie, eļļas tehnikā veidotie, mākslas darbi. Hronoloģiski var redzēt kā mainījās mākslinieces pasaules uzskats, viņas iekšējā pasaule.

„ Parasti, skatoties uz gleznām, jautā sev – ko autors ar to gribēja teikt! Dažreiz, lai saprastu autoru, nepietiek tikai ar skolas kursu mākslas vēsturē. Un tas ir lieliski, ka glezniecība vairs nenes tikai vienaldzīgas kontemplācijas ideju” saka Nataļja.

Nataļja ir talantīga Latvijas māksliniece, kas darbojas dažādās tehnikās un spēj pārsteigt skatītājus ar savu radošumu un fantāzijas bagātību.

Gleznu autores pirmie soļi mākslā tika sperti viņas dzimtajā vietā Alūksnē. Alūksnē Nataļja beidza Alūksnes mākslas un amatu skolu, pēc tam pārcēlās uz Daugavpili un uzsāka studijas Daugavpils universitātē.

Nataļja ieguva maģistra grādu „Bioloģijā”, bet māksla vienmēr bija viņas dzīves neatņemama sastāvdaļa.

Māksliniece aktīvi rīko personālizstādes, piedalās gan pašmāju, gan ārzemju plenēros. Jaunā māksliniece ir Daugavpils mākslinieku asociācijas un biedrības „Sarkanais akmens”  biedre.

Neskatoties uz to, ka Nataļja Krjukova savos plenēra darbos periodiski atgriežas pie dabas, ainavas, ziediem, viņas darbos parādās fantāzijas elementi.

Nataļjas darbos atspoguļojas tas, ka sapņi ir dīvaini, jaukti un no pirmā acu skatiena ne vienmēr pilnīgi saprotami, bet galu galā šiem sapņiem ir dziļa nozīme.

Apmācības topošām audžuģimenēm un adoptētājiem