Nāc uz gāzbetona trušu veidošanas darbnīcu

AKTUĀLI

Visforšākā un 2023. gada PIRMĀ radošā darbnīca ir klāt! 26. janvārī plkst. 18.00 tiekamies Naujenes kultūras centrā, kur veidosim 2023. gada simbolu – trusi! Darbnīcā darbosimies ar GĀZBETONU profesionāla un pieredzējuša amatu meistara Valda Grebeža vadībā.

OBLIGĀTI piezvani mums pa tālruni 65474268, uzraksti uz e-pastu: naujene_kc@inbox.lv , vai nosūti mums ziņu www.facebook.com/NAUJENESKC (norādi savu vārdu un kontakttālruni), lai rezervētu sev vai savam draugam vienu no pieejamajām trušu sagatavēm. Pieteikšanās līdz 23. janvārim, vietu skaits ierobežots! Naujenes kultūras centrs brīdina – gāzbetona darbnīcas rada atkarību! 😊

Informējam, ka darbnīcas laikā var tikt veikta filmēšana un/vai fotografēšana no darbnīcas rīkotāja un/vai citu tam pilnvaroto personu puses. Apmeklējot darbnīcu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts un, ka iegūtais materiāls var tikt publicēts!

Naujenes kultūras centrs,
Muzeja iela 6, Lociki
www.facebook.com/NAUJENESKC
Tālrunis uzziņām 654 74268

Sveicam pareizticīgos un vecticībniekus Ziemassvētkos!