Mūsu meitenes gūst uzvaru futbola čempionātā

AKTUĀLI

26. martā Iecavā noslēdzās Latvijas meiteņu telpu futbola čempionāts U - 14 vecuma grupā, kur par labāko Attīstības grupas komandu kļuva Augšdaugavas NSS. Augšdaugavas NSS uzvarēja septiņos mačos un vienīgos punktus zaudēja pēdējā kārtā 4:4 neizšķirtā pret Rēzeknes BJSS, kas turnīru pabeidza trešajā vietā astoņus punktus aiz uzvarētājām. Par punktu vairāk spēja iekrāt FK "Auda", bet ar septiņiem punktiem ceturtajā pozīcijā ierindojās SK "Imanta". Bez punktiem čempionātu pabeidza SK "Vēsma". Par mūsu komandas labāko spēlētāju tika atzīta Ligija Čamāne. Jekaterina Haritonova ar 36 precīziem sitieniem kļuva par Attīstības grupas labāko vārtu guvēju.

Novēlām meitenēm labu sezonas turpinājumu!

Sporta skolas administrācija

Lieldienu pasākumi Sventē