Mirnija ciemā noslēdzās moduļu tipa katlu mājas būvniecība

AKTUĀLI

Laucesas pagasta Mirnija ciemā noslēdzās moduļu tipa katlu mājas būvniecības un siltumtīklu pieslēguma ierīkošanas projekts. Objekts nodrošinās ar siltumenerģiju Laucesas pagasta kultūras namu un Laucesas pamatskolu. Projekta ietvaros izbūvēta moduļa tipa katlu māja ar diviem granulu katliem 0,25MW katrs.

Darbu ietvaros veica granulu pieņemšanas moduļa uzstādīšanu, divu siltummezglu ierīkošanu, ēkās izveidoja siltumtrases pieslēgumu, izbūvēja jaunu ūdensapgādes sistēmu un kanalizāciju, kā arī uzstādīja avārijas dīzeļģeneratoru.

Kopēja projekta summa, ieskaitot projektēšanu, būvdarbus, būvuzraudzību, autoruzraudzību sastāda: 471 177 eiro. Uz objektu darbojas garantijas laiks - 5 gadi.

Objektu nodeva ekspluatācijā 4. augustā. Būvdarbi ilga no pagājušā gada jūlija līdz šī gada augustam.

Būvuzņēmējs - Firma SIA “FAN”;
Būvuzraugs - SIA ‘’Neoform’’;
Projektētājs – SIA ‘’Strasa Konsultanti’’.

Ir noslēdzies glezniecības plenērs "Mirkļa tvēriens" Vecsalienas muižā