Pavadi Mīlestības svētkus romantiski un atraktīvi Augšdaugavas novadā

AKTUĀLI

Valentīndiena ir gada romantiskākie svētki, kad ikvienam cilvēkam, kas iemīlējies, ir lieliska iespēja dāvināt savai otrai pusītei vēl vairāk siltuma, maiguma un mīlestības. Augšdaugavas novada pašvaldības iestāde “TAKA” apkopoja Valentīndienas pasākumu piedāvājumu tiem, kas 14. februārī negrib sēdēt mājās, bet grib pavadīt mīlestības svētkus romantiski un atraktīvi.

Par godu Valentīndienai 13. februārī no plkst. 13.00 līdz 16.00 kūrortā Silene Resort & SPA notiks brančs, kura laikā varēs baudīt arī dzīvo mūziku “Anamaleya” izpildījumā.

Cena pieaugušajiem – 35.00 €

Bērniem līdz 6 gadiem – bezmaksas

Bērniem no 7 līdz 12 gadiem – 15.00 €

Tālr. rezervācijai: + 371 25496449.

14. februārī plkst. 16.00 Medumu pagasta bibliotēkā norisināsies pasākums dzejas mīļotājiem “Bez mīlestības nedzīvojiet”.

Jautājumu gadījumā zvanīt pa tālr. +371 29955792.

Sventes Tautas nama foajē 14. februārī no plkst. 16.00 līdz 17.00 tiks arī svinēti Mīlestības svētki. Par godu Valentīndienai varēs uztaisīt skaistu fotogrāfiju pie romantiski noformētas fotosienas, skanot romantiskai mūzikai. Apmeklētājiem tiks piedāvāta iespēja izmēģināt mīlas labirintu un puzli.

13.-14. februārī Sventes muižā ir īpašais Valentīndienas piedāvājums – romantiskas vakariņas restorānā un 30% atlaide viesnīcas numuram. Tālr. uzziņām: +371 28445541.

Līdzās viesnīcai “Sventes muiža” atrodas Kara tehnikas ekspozīcija, ko var arī apskatīt pēc garšīgām vakariņām. Ekspozīcija ir unikāla ar to, ka kolekcijā esošie objekti atrasti bijušo kauju laukos un ir prasmīgi restaurēti – atsevišķus eksponātus ir iespējams arī iedarbināt un izmantot demonstrējumiem.

Subates kultūras namā tiks arī svinēta Valentīna diena. Par godu tai plkst. 18.00 tiks demonstrēta filma “Tabu. Par to mēs nerunājam”. Viesi arī varēs baudīt svētku cienastu.

Vecuma ierobežojums – 16+ gadi.

Papildus informācija, zvanot pa tālr.: +371 27150854.

Ikvienam ir arī iespēja piedalīties Valentīndienas konkursā “Mīlestībai pa pēdām” Bebrenes muižas parkā no 12. – 14. februārim.

Naujenes kultūras nama izstāžu zālē tiks atklāta Biedrības “RAXTU SĒTA” izstāde “Starp galaktiku…un starp mums” atklāšana, ko var apmeklēt no 15. februāra, iepriekš piesakoties.

14. februārī no plkst. 12.00 pie Vecsalienas muižas pils visus sagaidīs romantiska foto zona, kur varēs nobildēties ar savu otro pusīti. Vecsalienas muižas pils parks ir arī lieliska vieta romantiskām pastaigām.

Savukārt pretī Sventes Tautas namam no plkst. 16.00 līdz 17.00 notiks pasākums “Romantiskais mirklis!”

Informāciju apkopoja:
Augšdaugavas novada pašvaldības iestāde “TAKA”
tālr.: (+371) 654 76748, 29431360
e-pasts:  turisms@augsdaugavasnovads.lv
Facebook: Augšdaugavas novads.Travel
www.visitdaugavpils.lv
www.visku-estrade-stadions.lv
Instagram: Augšdaugava.Travel

“Vieglu garu” Augšdaugavas novadā!