Mēs uzsākam projektu “Rokas un ķepas”

AKTUĀLI

Projekta “Rokas un ķepas”  ietvaros veidosim kaķu mājas un īpašas miskastes "tīrākām" pastaigām ar Taviem mīluļiem

Bet pagaidām, aicinām Tevi piedalīties akcijā, kuras mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par tīras un sakoptas vides veidošanu mums apkārt, jo viss jau sākas no mums pašiem. Šis akcijas aicinājums ir sakopt aiz saviem mīluļiem pastaigu laikā.

Tāpēc aicinām Tevi ievietot bildi sociālajos tīklos (Facebook, Instagram, u.c.) ar savu mīluli pievienojot tēmtūri #rokasunķepas #savācaizsavamīluļa #sakopvidi, kā arī dalies ar sludinājumu par mūsu akciju ar saviem draugiem, lai pēc iespējas vairāk cilvēku sekotu šim aicinājumam!

Projekts "Rokas un ķepas" tiek īstenots programmas Solidaritātes korpuss ietvaros

FOTO: LĪGA VAIDERE

Milāna Loča

Jaunatnes projektu koordinatore

No šodienas būtiski paplašināts iedzīvotāju loks, kas var saņemt balstvakcīnu pret Covid-19