Melnās piektdienas jautrības Skrudalienā

AKTUĀLI

Novembra nogalē Skrudalienas pagasta Silenes kultūras namā notika novada jauniešu pasākums Black Friday. Melnās piektdienas ietvaros jauniešiem no citiem pagastiem tika uzdots mājasdarbs -- izveidot kādas preces reklāmu ar humora piesitienu un atvest līdzi izdomātu “sava pagasta valūtu’’.

Vakara sākumā jaunieši no Medumu, Salienas, Sventes, Demenes un  Skrudalienas pagasta teatralizēti “ielauzās” zālē, kā tas parasti notiek veikalos, kad tiek atklāta Melnā piektdienas izpārdošana. Jauniešu lielais pūlis ieskrēja zālē, kur cīnījās par labākajām vietām. Pasākuma laikā jaunieši piedalījās izsolē, kur izsoles priekšmets bija katra pagasta priekšnesums. Ar sava pagasta valūtu, kuras kurss bija 1:1, pagasti cīnījās par sev vislabāk iepatikušos priekšnesumu.

Šādā veidā tika novērtēti priekšnesumi. Protams, šī nebija vienīgā aktivitāte. Starp priekšnesumiem notika spēle, kur diviem pārstāvjiem no katra pagasta vajadzēja atrast astoņas konfektes kastē, kas bija piepildīta ar avīžu strēmelēm. Lai arī tas šķiet viegls uzdevums, tomēr jauniešiem nācās papūlēties.

Pasākuma noslēgumā komandas saņēma suvenīrus, kurus izgatavoja Skrudalienas pagasta jaunieši. Vakars turpinājās un noslēdzās ar diskotēku.

Vislielākais paldies Skrudalienas pagasta jauniešiem Iljam Jakimovičam, Monikai Hrapānei, Sergejam Jermolajevam, Valerijam Matuļam, Jekaterīnai Jakimovičai un Guntaram Velikam  par ieguldīto darbu pasākuma īstenošanā. Paldies arī mūsu ciemiņiem, kuri ieradās izbaudīt Melnās piektdienas jautrību. Paldies pagasta pārvaldei par finansiālu atbalstu.

Lielās egles iedegšana Maļinovas pagastā