Meklē suņa saimnieku

Pašvaldība

MEKLĒJAM šī suņa saimnieku! Piektdien Biķernieku ciematā tika atrasts suns, kuru acīmredzot kāds kārtējais nelietis mēģinājis nodurt ar dakšām. Savainotais suns ar četriem dziļiem dūrieniem ķermenī pēdējiem spēkiem rāpās pa ciematu, meklējot palīdzību. Suni nogādāja klīnikā, kas nodrošina veterināro palīdzību patversmē "OTRĀ MĀJA", un pēc palīdzības sniegšanas (suni nācās operēt – šūt brūces) – patversmē. Pamazām suns atkopjas. Bet nav atbildes uz jautājumu – kam ienāca prātā durt ar dakšām pavisam miermīlīgai dzīvai būtnei, un kur ir suņa saimnieks? Ja kādam ir informācija par suņa saimnieku vai par to, kurš tik zvēriski izturējies pret dzīvnieku, lūdzam zvanīt +371 29790219 vai rakstīt uz epastu: info@otramaja.lv

www.otramaja.lv

Medumu pagasta jauniešu aktīvais augusts