Medumu jauniešu rosīgais janvāris

AKTUĀLI

Jauns gads – jauns sākums. Tieši ar šādu moto Medumu jaunieši uzsāka savu 2020. gadu, gatavojoties jauniem pasākumiem un aktivitātēm.

10.  janvārī norisinājās ikgadējais Daugavpils novada jaunatnes gada noslēguma pasākums, kura ietvaros tika godināti aktīvākie jaunieši. Arī Medumu pagasta jaunieši – Līga Surmoviča un Rihards Vaņkovs – saņēma atzinības rakstus par aktīvu jaunatnes politikas popularizēšanu savā pagastā un dalību jauniešu aktivitātēs.

Jau 13. reizi pēc kārtas norisinājās tradicionālais Medumu pagasta jauniešu sadraudzības vakars, kas jau izauga par novada mēroga pasākumu. Šoreiz pasākuma tēma bija Velna ducis, kas bija apvīta ar mistiku un maģiju. Par šī vakara galvenajiem varoņiem kļuva velniņi. Pirms pasākuma Medumu pagasta jaunieši aktīvi rosījās jauniešu centra telpās, rakstot scenāriju, veidojot dekorācijas un piemiņas dāvanas pasākuma viesiem. Uz pasākumu sabrauca viesi no malu malām – Kalkūnes, Sventes, Laucesas, Salienas, Skrudalienas, Demenes, Maļinovas, Dubnas un Līksnas pagasta.  Vakara gaitā tika rādīti dažāda veida priekšnesumi – dejas, teatrālie uzvedumi un pat parodijas uz populārajiem TV šoviem.

Vēlamies izteikt pateicību visiem jauniešiem un jaunatnes darbiniekiem par dalību pasākumā, Daugavpils novada Izglītības pārvaldes jaunatnes projektu koordinatorei Milānai Ločai, kā arī Daugavpils novada domes deputātam Visvaldim Ločam par dalību teatrālajā uzvedumā!

Vakance sociālā rehabilitētāja amatam