Medumu jaunieši palīdzēja pagastā uzburt svētku noskaņu

AKTUĀLI

Medumu pagasta jaunieši uz patīkamas un svinīgas nots turpināja aktīvu darbību decembra laikā, gatavojoties košajiem svētkiem.

Jaunieši renovēja pagājušā gada ziemas dekora instalācijas, kā arī papildināja ar jaunām, kuras novietoja ceļa posmā no Zarasiem (Lietuva) uz Daugavpili, kur atrodas Medumu pagasta teritorija, lai radītu svinīgu noskaņu Medumu pagasta iedzīvotājiem un garāmbraucējiem, sagaidot Ziemassvētkus un Jauno Gadu.

Medumu pagasta jaunieši  jau tradicionāli neaizmirst apsveikt arī citu novada pagasta jauniešus, Medumu pagasta pārvaldi un Medumu pamatskolu, dāvinot tiem pašgatavotas atklātnes ar novēlējumiem Ziemassvētkos un Jaunajā gadā.

Tradicionāli 26. decembrī jaunā paaudze pulcējas kopā un dodas vēlu vakarā jautrās un skaļās ķekatās, dziedot skanīgas dziesmas un sveicot Medumu ciema iemītniekus Ziemassvētkos, novēlot tiem ražīgu, laimīgu un veselīgu nākamo gadu. Pēc skanīgām ķekatām, jaunieši  pavadīja svētku vakaru Medumu jauniešu centrā, kur izmēģināja Ziemassvētku vecīša uzdāvināto dāvanu, veidojot garšīgas un karstas sviestmaizītes cepeškrāsnī, kā arī apsveica viens otru Jaunajā gadā un iepriecināja ar sagatavotām dāvanām.

Medumu jaunieši nestāvēja malā un palīdzēja Medumu pagasta Tautas namam organizēt un novadīt Ziemassvētku eglīti bērniem. Jaunieši dziedāja Ziemassvētku dziesmas kopā ar maziem bērniem, spēlēja aizraujošas spēles, novadīja ziemas viktorīnu, pārbaudot, cik labi bērni zina, kas ir Ziemassvētki un Jaunais gads. Noslēgumā Salavecītis uzdāvināja saldas dāvanas bērniem.

Informāciju sagatavojuši:
Medumu pagasta jaunieši

Daudzdzīvokļu namos, kur izmanto dabasgāzi, jābūt nodrošinātai dabīgai ventilācijai