Medumos norisinājās sveču liešanas pasākums

Kultūra

7. decembrī, Medumu pagasta bibliotēkā notika aromātiska un silta meistarklase  "SVEČU LIEŠANA". Tā kā sākas sveču laiks, un  drīz būs aizdedzinātā trešā Adventa svecīte, tad ar svētku noskaņu mēs veidojām savas svecītes. Bērni ar lielu prieku piedalījās meistarklasē – veidoja savas sveces formu, krāsoja tās un izvēlējas īpašu aromātu. Ar pieejamajiem materiāliem vienas stundas laikā bērni iemācījās  izveidot skaistākās svecītes no pirmsākuma līdz gala rezultātam . Gaidot, kamēr sveces stabilizējas jeb sacietē, bibliotekārē Aelita Kožemjakina organizēja flešmobu, balstoties uz Ojāra Vācieša grāmatu "Sveču grāmata". Kā arī bērni uzzināja par Adventes sveču nozīmēm, novēlēja viens otram prieku, paņēma savu svecīti pilnu ar mīlestību un devās mājās.

Sagatavoja: Medumu pagasta Tautas nama vadītāja Anita Drozdova

Ziemassvētku radošā darbnīca Kalupē