Medumos aizvadīts muzikāls un izzinošs marts

AKTUĀLI

Beidzot pavasaris ar saviem laimīgajiem brīžiem, saulainajām dienām un bezgala skaistajām putnu dziesmām ir klāt! Medumu Tautas nams pavasara atnākšanu vēlējās padarīt muzikāli spilgtu, līdz ar to marts aizsākās ar Daugavpils krievu kultūras centra folkloras ansambļa “Rusiči” (vadītāja Tatjana Zubkova) koncertu. Ansamblis demonstrēja apbrīnojamas vokālās spējas un pārsteidza ar dziesmu māksliniecisko un teatralizēto pavadījumu. “Rusičiem” izdevās nepārspējami profesionāli izpildīt labi pazīstamas un daudziem jau iemīļotas dziesmas. Skatītāji ansambli apbēra ar aplausiem par dziesmu izpildījumu un uzstāšanos, kas dažubrīd bija ironisks un dažubrīd no sirds emocionāls.

Pavasarī vienmēr gribas kaut ko jaunu un neparastu. Tieši tādēļ tika organizēta meistarklase “Polimērmāla dekors krūzēm”. Meistarklasi vadīja Darja Arzjajeva, stāstot un demonstrējot, kas īsti ir polimērmāls, kā ar to strādāt un kādas fantastisku rezultātu no tas var sasniegt. Divu stundu garumā Darja bija īsts guru un zināšanu konsultants. Bērni aizrautīgi veidoja savas neatkārtojamās krūzes un labprāt ieklausījās Darjas sniegtajos padomos. Laiks, radošajā gaisotnē un bērnu jautājumu bezgalīgajā plūsmā, paskrēja nemanot.

Medumu Tautas nams sirsnīgi pateicas pasākumu apmeklētājiem par izradīto interesi un aktivitāti. Pateicamies Daugavpils novada domei un Medumu pagasta pārvaldei par sniegto finansiālo atbalstu, ka arī folkloras ansamblim “Rusiči” un meistarei Darjai Arzjajevai par profesionalitāti, atsaucību un sniegtajām emocijām.

Tikšanās ar tulkotāju Daci Meieri Nīcgalē