Mātes dienas pasākums Maļinovā

AKTUĀLI

Ik gadu maija sākumā pateicamies māmiņām par viņu dāvāto sirds siltumu, ikdienas rūpēm, pacietību un mīlestību, aicinot uz Māmiņas dienai veltītu koncertu. Arī šogad, 7. maijā, svētku koncertā "Maziem solīšiem pretī Mātes dienai..." Maļinovas pagasta saieta namā visām māmiņām, vecmāmiņām un vecvecmāmiņām prieku sagādāja pagasta vokālie ansambļi "Avenes", "Ivuški", ka arī vokāliste Zoja Markelova. Nevarēja nepamanīt, ka koncerta mazie dalībnieki: D.Karpečkovs, E.Ciršs, D.Zadirko, T.Šnitko, A.Vasiļjeva un L.Kurakina, tika sagaidīti ar īpaši skaļiem aplausiem.

Izlozes kārtībā divām laimīgākajām ar friziermeistara un make up spelciālista palīdzību tika dāvināta iespēja kļūt mazliet skaistākām nekā ierasts – divas māmiņas tika pie burvīgām frizūrām un moderna grima.

Koncerta izskaņā visus klātesošos sagaidīja saldais cienasts - kārsta tēja ar gardām smalkmaizītēm pēc vecmāmiņas receptēm ar fantastisku, saldu un karamelizētu smaržu.

Prieks bija redzēt pagasta sieviešu mirdzošās acis, brīžiem sajūsma dzirkstēja tajās, brīžiem kāda asariņa.

Vēlreiz sveicam visus ar vissiltākajiem un vismaigākajiem pavasara svētkiem - Mātes dienu!

Paldies Maļinovas pagasta pārvaldei par sadarbību un atbalstu.

Informāciju sagatavoja:
Maļinovas pagasta saieta nama vadītāja
Jeļena Vasiļjeva

Tirdzniecības iespējas Latgales mākslas festivālā "Krāsas karogā"